Projekty instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych

INFORMACJE O FIRMIE I JEJ DZIAŁALNOŚCI

Ekoprojekt to firma rodzinna powstała na bazie wiedzy i doświadczenia dwóch pokoleń inżynierów.


Specjalizujemy się w projektowaniu sieci, instalacji i urządzeń grzewczych, ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, elektrycznych, wykonywaniu analiz techniczno – ekonomicznych oraz doradztwie energetycznym. Formalnie firma Ekoprojekt została zarejestrowana 24 lutego 2003 roku i w wyniku dynamicznego rozwoju została przekształcona 8 września 2008 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o numerze KRS 0000319692 i kapitale zakładowym 1.828.000,00 zł.

Nasze doświadczenie w branży instalacyjnej zaowocowało wypracowaniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług projektowych. Projektanci z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem wnoszą do Ekoprojektu profesjonalizm, wiedzę i kompetencję, natomiast młodzi inżynierowie szybkość, terminowość, wielki entuzjazm oraz nowe technologie, jak np. trójwymiarowe modelowanie informacji o budynku (ang. Building Information Modeling, w skrócie BIM) w Autodesk Revit MEP.

 

Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz efektywne wykorzystanie środków unijnych. Braliśmy udział w projekcie transferu wiedzy i technologii „Nowe usługi proinnowacyjne w doradztwie energetycznym dotyczącym budynków” współfinansowanym przez PARP w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Aktualnie realizujemy projekt „Wzrost konkurencyjności firmy Ekoprojekt poprzez wprowadzenie innowacyjnej usługi projektowania zrównoważonego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


W 2012 roku zostaliśmy uhonorowani przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa prestiżowym tytułem "Firma Inżynierska Mazowsza Roku 2012" za zdobycie 3-miejsca w kategorii "Projektowanie".
Wieloletnia współpraca z Klientami nauczyła nas rozumieć ich potrzeby i wymagania, dzięki czemu potrafimy im służyć fachową radą i pomocą. Zaufanie jakim nas Państwo obdarzają spowodowało, że został nam przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play". Bardzo za to dziękujemy.

                 

                                                                          

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.